Randers Badminton Klub - OFFENTLIGE SIDER




Dato: 26-01-2018 - 25-02-2018

SEN

10-02-2018 Jonas B. Jørgensen Nr. 3 i SEN B HS abc Aalborg 

U11

15-02-2018 Christian Sønderby Nr. 2 i U11 C HS Them Badmintonklub 
13-02-2018 Emil Berg Cramer Vinder af U11 C MD Østjylland sammen med Nikoline Johansen 
 Lukas Mathiesen Nr. 2 i U11 D HS Østjylland 
 Mads Bendix Meier Nr. 2 i U11 C HS Østjylland 
 Nikoline Johansen Vinder af U11 C MD Østjylland sammen med Emil Berg Cramer 
 Nikoline Johansen Vinder af U11 D DS Østjylland 
03-02-2018 Christian Sønderby Vinder af U11 C HD Østjylland sammen med Mads Bendix Meier 
 Clara Vangsøe Vinder af U11 D DD Østjylland sammen med Josefine Christensen 
 Josefine Christensen Vinder af U11 D DD Østjylland sammen med Clara Vangsøe 
 Josefine Christensen Vinder af U11 D MD Østjylland sammen med Lukas Mathiesen 
 Lukas Mathiesen Vinder af U11 D MD Østjylland sammen med Josefine Christensen 
 Mads Bendix Meier Vinder af U11 C HD Østjylland sammen med Christian Sønderby 
 Mads Bendix Meier Nr. 2 i U11 C HS Østjylland 
 Nikoline Johansen Nr. 2 i U11 D DS Østjylland 

U13

17-02-2018 Phillip Holm Vinder af U13 A HS Skødstrup 
13-02-2018 Mads Tovgaard Vinder af U13 B HD Østjylland sammen med Mikkel Grøn, Smiff Badminton 
 Mads Tovgaard Vinder af U13 B HS Østjylland 
 Mads Tovgaard Vinder af U13 B MD Østjylland sammen med Marie-Lucia Solhaug Andersen 
 Marie-Lucia Solhaug Andersen Vinder af U13 B MD Østjylland sammen med Mads Tovgaard 
10-02-2018 Mads Tovgaard Vinder af U13 B HS Hinnerup 
 Mads Tovgaard Nr. 2 i U13 B HD Hinnerup sammen med Sebastian Dumisani Søndergaard Færge, Holstebro 
03-02-2018 Mads Tovgaard Vinder af U13 B HD Østjylland sammen med Marius Mortensen 
 Mads Tovgaard Vinder af U13 B HS Østjylland 
 Marius Mortensen Vinder af U13 B HD Østjylland sammen med Mads Tovgaard 
 Phillip Holm Nr. 3 i U13 A HS Hinnerup 
 Phillip Holm Nr. 2 i U13 A HD Hinnerup sammen med Carl Bloch Rasmussen, Højbjerg 

U15

13-02-2018 Anna Ingeborg Nørgaard Jensen Vinder af U15 A MD Østjylland sammen med Nikolaj Baarup Nielsen 
 Nikolaj Baarup Nielsen Vinder af U15 A MD Østjylland sammen med Anna Ingeborg Nørgaard Jensen 
 Phillip Holm Vinder af U15 B HS Østjylland 
 Sarah Madsen Vinder af U15 A DS Østjylland 
10-02-2018 Victor W Andersen Nr. 3 i U15 A HS BADDAN 
03-02-2018 Anders Hvid Frederiksen Vinder af U15 B HD Østjylland sammen med Elias H. Enemark 
 Anders Hvid Frederiksen Vinder af U15 B HS Østjylland 
 Elias H. Enemark Nr. 2 i U15 B HS Østjylland 
 Elias H. Enemark Vinder af U15 B HD Østjylland sammen med Anders Hvid Frederiksen 
 Frida Sofie Knudsen Nr. 2 i U15 D DS Østjylland 
 Maria Vester Nielsen Vinder af U15 D DS Østjylland 
 Simon Berg Mikkelsen Nr. 3 i U15 M HS Aalborg Triton 
Cookies
 

BadmintonPeople.dk | BadmintonPeople.com | GymnastikPortalen.dk | BordtennisPortalen.dk | Atletik-Motion.dk | RoPortalen.dk | BowlingPortalen.dk | KeglePortalen.dk | RullePortalen.dk | PetanquePortalen.dk | DJUportalen.dk | Bueskydning.com | DanskatePortalen.dk | Folkedanseren.dk

ClubPeople.com | Intersite.dk | eLokal.dk | Foreningsweb.dk | SportPeople.dk | iAlbertslund.dk

Annoncelinks: Allskin.dk
Delete item?